logo

Softwarové riešenia od Konica Minolta

Scanflow - Použitím multifunkčných zariadení Konica Minolta s aplikáciou ScanFlow je tým najjednoduchším spôsobom, ako všetkým svojim zamestnancom sprístupniť možnosť prevodu papierových dokumentov do Wordu alebo Excelu, bez toho aby museli použiť akúkoľvek ďalšiu aplikáciu alebo zvláštny (pre tieto účely určený) prístroj. Už vytlačené dokumenty tak možno ľahko upravovať bez nutnosti pracného prepisovania a to pomocou zariadenia, ktoré je v kancelárii denne používané.

Scanflow Invoices - Zónový OCR modul Konica Minota ScanFlow Invoices slúži pre polo-automatizované získavanie textu (vyťažovanie dát) z naskenovaných dokumentov metódou OCR (Optical Character Recognition) a prostredníctvom učiaceho sa algoritmu, ktorý s pribúdajúcim počtom dokumentov spresňuje výsledky hladania jednotlivých údajov a učí sa tak lepšie poznať Vaše dokumenty.

Dochádzkový systém - Používať multifunkčné zariadenie okrem tlače, kopírovania a skenovania aj na pohodlnú a prehľadnú evidenciu dochádzky? Prečo nie - Konica Minolta prináša ďalší spôsob zefektívnenia a zjednodušenia práce v kancelárskom prostredí.

Dispatcher Paragon - Efektívna kontrola nákladov a riadenie tlače

FlowCap - FlowCap je komplexné univerzálne riešenie, ktoré umožňuje prevádzať papierové dokumenty do editovateľnej alebo prehľadávateľnej podoby a následne ich ukladať v digitálnych úložiskách alebo použiť v nadväzujúcich systémoch. S riešením FlowCap eliminujete prácne a časovo náročné prepisovanie papierových dokumentov do vašich firemných systémov a zároveň zvýšite efektivitu pri vyhľadávaní informácií.

Digitálne podpisovanie zmlúv - Pripravujeme pre našich firemných zákazníkov a organizácie novinku v oblasti digitalizácie. Je ňou možnosť podpísať zmluvy na diaľku. Elektronický podpis dokumentov vám ušetrí drahocenný čas, je pohodlnejší a šetrí náklady, keďže nie je potrebné fyzické podpisovanie dokumentov a následné zasielanie poštou. Rozvoj digitalizácie v každej oblasti života je neudržateľný. Navyše digitalizácia procesov zefektívni prácu na oboch stranách.

 

 
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam