logo

SafeQ - ako ušetriť 30% nákladov

SafeQ - dokumenty pod kontrolou

SafeQ je najpokročilejší software pre zabezpečenie a účtovanie vo vašom tlačovom prostredí – obsahuje nové funkcie, ktoré ešte lepšie chránia vaše informácie, znížia tlačové náklady na minimum a zvýšia výkon.

Základné prínosy SafeQ: 

 

 • Zníženie nákladov na tlač až do 30%.
 • Optimalizácia tlačových úloh.
 • Zefektívnenie a vyšší komfort práce zamestnancov.
 • Ochrana životného prostredia.
 • Rozšírenie funkcionality tlačových zariadení.
 • Účtovanie za tlač.
 
  SafeQ

 

 

Automatické presmerovanie objemných dokumentu na tlačiarne s nižšími nákladmi . Viacúrovňové projektové účtovanie, na základe ktorého môžete zpätne účtovať tlačové náklady na projekty alebo zákazníkom

 

 
 

 

 

 

SafeQ

 
 
 
 
Zasielanie tlačových úloh z domova, letiska aleo reštaurácie – to je mobilná tlač Tlač s funkcionalitou Follow-me bez geografického alebo technologického obmedzenia . Centrálna správa stoviek lokalít z jedného webového rozhrania

 

 
  SafeQ

 

 

 Podpora smart karet s overovaním platnosti certifikátu . Tlač dokumentov s vodoznakom

 

 

 
   

 

SafeQ

 

 

Úspory sú sledované pomocou reportu o nevytlačených stránkach Reporty uvádzajú dosiahnuté úspory z hľadiska energie, vody a ušetrených stromov

 

Čo nemôžete zmerať, nemôžete riadiť. Schopnosť sledovať náklady a vyťaženie tlačiarní je u každého tlačového prostredia kľúčom ku zníženiu nákladov v dlhodobom horizonte. Pokiaľ však nemáte správny nástroj, je získanie týchto údaju veľmi obtiažne alebo dokonca nemožné.

 

Základná funkcionalita SafeQ

 

 • Optimalizácia tlačového prostredia

Zjednodušte tlač v celej spoločnosti využitím účinnej správy a údržby tlačového systému. Vďaka riešeniu SafeQ určíte, koľko multifunkčných zariadení potrebujete a kam je vhodné ich umiestniť. 

 • Sledovanie nákladov a monitoring/reporting 

Sledujte a presne účtujte náklady za tlač, kopírovanie a skenovanie podľa užívateľa, nákladového strediska, oddelenia alebo projektu. SafeQ vytlačí komplexné reporty obsahujúce všetky operácie vykonané na multifunkčných zariadeniach vo formáte, ktorý zodpovedá potrebám každého užívateľa. 

 

 • Zníženie nákladov a ochrana prírodných zdrojov 

Dosiahnite výrazného zníženia nákladov pomocou automaticky vynútených pravidiel, ktoré kontrolujú to čo je tlačené užívateľmi. Časom si užívatelia uvedomia čo a prečo tlačia a upravia svoje zvyky čo povedie automaticky aj k zníženiu spotreby prírodných zdrojov. 

 

 • Zvýšenie produktivity 

Dajte užívateľom flexibilitu vyzdvihnúť tlačové úlohy na najvhodnejšej tlačiarni kdekoľvek v rámci spoločnosti bez geografického obmedzenia a to úplne jednoduchou identifikáciou pomocou PINu, identifikačnej karty alebo užívateľského mena/hesla. Možnosť tlače aj z mobilných zariadení. 

 

 • Ochrana citlivých informácií 

Identifikujte a overujte užívateľov pred tlačou, kopírovaním alebo skenovaním čím zabezpečíte, že sa citlivé dokumenty a informácie sa nedostanú do nesprávnych rúk. 

 

 • Implementácia platobných systémov 

Umožnite študentom a personálu používať pre tlač a kopírovanie rovnaké kreditné účty, ktoré používajú pre iné školné či univerzitné služby. Systém je ďalej vhodný pre všetky verejné knižnice a organizácie, ktoré účtujú za tlačové služby. Dobíjanie kreditu je jednoducho dostupné pomocou špeciálnych bankomatov, personálu alebo použitím platobných systémov tretích strán.

 

SafeQ - prospekt 

 

 

 

 

 

 

 

 Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam