logo

Podpora

Ovládače a užívatelské manuály pre zariadenia KonicaMinolta

Tu si môžete stiahnuť aktuálne ovládače užívatelské manualy a ostatnú dokumentáciu  pre všetky multifunkčné zariadenia, tlačiarne a tlačové kontrolery Konica Minolta.V prípade, že sa Vám nepodarí stiahnuť ovládač na prvýkrát, prosím, skúste to znovu s časovým odstupom. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

 

Ovládače pre zariadenia Kyocera

 Tu si môžete stiahnuť aktuálne ovládače a ostatnú dokumentáciu  pre všetky multifunkčné zariadenia, tlačiarne a tlačové kontrolery Kyocera.V prípade, že sa Vám nepodarí stiahnuť ovládač na prvýkrát, prosím, skúste to znovu s časovým odstupom. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. 

 

Ovládače pre zariadenia OKI Executive

Tu si môžete stiahnuť aktuálne ovládače a ostatnú dokumentáciu  pre všetky multifunkčné zariadenia, tlačiarne a tlačové kontrolery OKI .V prípade, že sa Vám nepodarí stiahnuť ovládač na prvýkrát, prosím, skúste to znovu s časovým odstupom. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

 Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam