Novinky


Bizhub 185 - najlacnejšie
čiernobiele multifunkčné zariadenie formát A3
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub 226
Čiernobiele multifunkčné zariadenie
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub C300i
Plnofarebné kancelárske zariadenie

Bizhub C3320i
plnofarebné multifunkčné osobné zariadenie 
štandardné funkcie: scan, kopírovanie, tlač

Centrálny system - univerzálne komunikačné zariadenie A4
štandartné funkcie : scan , kopírovanie , tlač
 
Nedostihnuteľná kvalita tlače s robustnou konštrukciou a profesionálnym spracovaním robí toto zariadenie vstupné riešenie do sveta digitálnej tlače.
 
Revolucia vo farebnej tlači
tlač bielym tonerom
iba od OKI
 
Dajte voľný priechod svojej fantázii a kreativite a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú ocení každý koncový užívateľ.
 

Scanflow

Použitím multifunkčných zariadení Konica Minolta s aplikáciou ScanFlow je tým najjednoduchším spôsobom, ako všetkým svojim zamestnancom sprístupniť možnosť prevodu papierových dokumentov do Wordu alebo Excelu, bez toho aby museli použiť akúkoľvek ďalšiu aplikáciu alebo zvláštny (pre tieto účely určený) prístroj. Už vytlačené dokumenty tak možno ľahko upravovať bez nutnosti pracného prepisovania a to pomocou zariadenia, ktoré je v kancelárii denne používané.

Vlastnosti

Prevod dokumentov
Nejzaujímavejšou vlastnosťou ScanFlow je schopnosť prevádzať papierové dokumenty do ich editovateľných formátov. Vďaka tomu je možné:

 • spracovávať dokumenty, ktoré Vám boli zaslané v papierovej podobe
 • citovať časť z textu dokumentu bez nutnosti časovo náročného prepisovania
 • časť textu korigovať a následne ďalej spracovať - nieje problém upraviť chybný údaj v tabulke alebo opraviť gramatickú chybu, aj keď sa jedná o tlačený dokument bez elektronického originálu.

Naviac je táto funkcia sprostredkovaná prístrojom, ktorý užívatelia využívajú dennodenne, mimo iné aj ako skenovacie zariadenie. Preto je použitie ScanFlow veľmi intuitívne a prirodzené.


Skenovanie do archívu
Veľkou výhodou ScanFlow je integrácia základného archivačného riešenia. Všetky dokumenty v archívu sú ukladáné do formátu sPDF, ktorý zachovává vzhľad pôvodného dokumentu (naskenovaný obrázok je nezmenený) a súčasne do dokumentu vkladá textovú vrstvu, ktorú ScanFlow na papieri rozpoznalo. Tým je umožnené fulltextové prehladávanie v celom archíve, ktoré je nezrovnateľne rýchlejšie oproti vyhľadávaniu v klasickom papierovom archíve.
ScanFlow umožňuje v rámci archívu i správu adresárov. Vhodnou voľbou týchto adresárov sa vytvára štruktúra určená k archivácii jednotlivých typov dokumentov, a tak napríklad naskenované faktúry alebo dodacie listy budú uložené na jednom mieste.


Skenovanie do emailu
ScanFlow zachováva mimo iné aj štandardnú skenovaciu funkciu zariadenia. Okrem možnosti výberu zo štandardných obrazových formátov, akými sú TIFF, JPEG, XPS alebo PDF a nastavenie kvality výstupného obrazu, získavate predovšetkým jednoduchší výber cieľového príjemcu skenov.
 

Prednosti

Užívateľa nadchne

 • výrazne uľahčí prácu odstránením pracného a časovo náročného prepisovania papierových dokumentov
 • intuitívne ovládanie, pomocou ktorého sú tlačené dokumenty prevedené do Wordu či Excelu jedným dotykom
 • nieje nutné ovládať ďalšie aplikácie či zariadeniaí a učiť sa pracovať s inou technikou, ako ktorá je dennodenne používaná
 • vysoká rýchlosť spracovania, kedy výsledné súbory sú doručované do emailu či dátového úložiska behom niekoľkých sekúnd

Čo zaujme finančného riaditeľa

 • nízké obstarávacie náklady - nieje nutný nákup mnoho licencií pre každého z užívateľov, pre všetkých užívateľov stačí len jedna licencia umiestená na servery a sprístupnená užívateľom prostredníctvom multifunkčného zariadenia
 • niekoľkonásobné zrýchlenie a zjednodušenie práce zamestnancom, ktorí nestrácajú čas pri prehľadávaní papierových dokumentov
 • efektívnejšie využitie práce zamestnancov, ktorý zbytečne neplytvajú úsilím nad mechanickým opisom dokumentov

IT správca uvíta

 • jednoduchú centrálnu správu bez ohľadu na veľkosť riešenia
 • prepojenie s adresárovými službami, ktoré zjednodušujú administráciu užívateľov
 • sprístupnenie rozpoznávania textu užívateľom bez nutnosti rozširovania strojového parku v kanceláriách

Prospekt Scanflow


© Copyright 2012 www.reficier.sk | Platforma RSO | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam