Novinky


Bizhub 185 - najlacnejšie
čiernobiele multifunkčné zariadenie formát A3
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub 226
Čiernobiele multifunkčné zariadenie
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub C300i
Plnofarebné kancelárske zariadenie

Bizhub C3320i
plnofarebné multifunkčné osobné zariadenie 
štandardné funkcie: scan, kopírovanie, tlač

Centrálny system - univerzálne komunikačné zariadenie A4
štandartné funkcie : scan , kopírovanie , tlač
 
Nedostihnuteľná kvalita tlače s robustnou konštrukciou a profesionálnym spracovaním robí toto zariadenie vstupné riešenie do sveta digitálnej tlače.
 
Revolucia vo farebnej tlači
tlač bielym tonerom
iba od OKI
 
Dajte voľný priechod svojej fantázii a kreativite a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú ocení každý koncový užívateľ.
 

Scanflow Invoices

Zónový OCR modul Konica Minota ScanFlow Invoices slúži pre polo-automatizované získavanie textu (vyťažovanie dát) z naskenovaných dokumentov metódou OCR (Optical Character Recognition) a prostredníctvom učiaceho sa algoritmu, ktorý s pribúdajúcim počtom dokumentov spresňuje výsledky hladania jednotlivých údajov a učí sa tak lepšie poznať Vaše dokumenty.

Riešenie môže byť integrováné s emailovou schránkou alebo na dotykový panel multifunkčného zariadenia Konica Minolta a umožní tak užívatelom pri skenovaní vybrať, kam má byť dokument odoslaný, do akého formátu má byť prevedený alebo zapísať informáciu, kto dokument skenoval.

Popis

Aplikácia umožňuje automatické vyťažovanie požadovaných údajov označením príslušného pola (Rubber Band OCR) bez nutnosti zadávania textu na klávesnici, ich validáciu (overenie) uloženia do požadovaného formátu alebo export do informačného systému.

Riešenie je vhodné ako pre spracovanie pevne štrukturovaných formulárov, tak aj pre spracovanie faktúr či iných účtovných dokladov.

Postup spracovania dokumentu

Po zaučení dokumentu pri prvom skenovaní dochádza pri daľších dokumentoch už k automatickému vyťažovaniu všetkých textov z dokumentu. Z takto vyťažených údajov systém rozpozná, o jaký typ dokumentu ide (jedná sa o tzv. šablónu dokumentov). Podľa tejto šablóny sú vyhľadané jednotlivé požadované údaje na dokumente (napr. číslo faktúry, IČ dodávateľa apod.) a sú zobrazené vo forme zoznamu nájdených atribútov. Užívateľ môže kedykoľvek a ktorýkoľvek údaj opraviť alebo upresniť. Po automatickej kontrole a kontrole vyťažených údajov užívateľom dôjde k uloženiu dokumentu do požadovaného formátu súboru alebo k exportu dát do informačného systému, ku ktorému je KM ScanFlow pripojené.

Výhody

– Minimalizácia práce užívateľa, poloautomatizované riešenie.
- Automatické vyťaženie údajov, archivácia dokumentu, založenie záznamu v informačnom systéme.
– Možnosť spracovávať ľubovolné typy dokumentov (Formuláre, faktúry, objednávky, technické dokumenty, zápisy z porád, zmluvy a ďaľšie).
– Kontrola dát na vstupe.
– Minimalizácia ľudských chýb a preklepov a kontrola dokumentov, ktoré vstupujú do systému.
– Plná kompatibilita s DMS Konica Minolta dokoniCASE.
– Integrácia s informačnými systémami.


© Copyright 2012 www.reficier.sk | Platforma RSO | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam