Novinky


Bizhub 185 - najlacnejšie
čiernobiele multifunkčné zariadenie formát A3
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub 226
Čiernobiele multifunkčné zariadenie
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub C300i
Plnofarebné kancelárske zariadenie

Bizhub C3110
plnofarebné multifunkčné osobné zariadenie 
štandardné funkcie: scan, kopírovanie, tlač , fax

Centrálny system - univerzálne komunikačné zariadenie A4
štandartné funkcie : scan , kopírovanie , tlač , fax
 
Nedostihnuteľná kvalita tlače s robustnou konštrukciou a profesionálnym spracovaním robí toto zariadenie vstupné riešenie do sveta digitálnej tlače.
 
Revolucia vo farebnej tlači
tlač bielym tonerom
iba od OKI
 
Dajte voľný priechod svojej fantázii a kreativite a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú ocení každý koncový užívateľ.
 

Softwarové riešenia Konica Minolta

FaxChange - V dnešnej dobe digitalizácie znižujú papierové faxy výkonnosť každého podniku. Ľahko sa strácajú, špatne sa monitorujú a preposielajú. Archivácia papierových faxov je veľmi obťiažna a ďaľšie spracovanie pomerne pracné. Pokiaľ  je pre Vás faxovanie stále nevyhnutnosťou, tak je FaxChange tým ideálnym nástrojom ako všetky tieto prežitky odstrániť.

Tlač v SAPe - Asi dobre poznáte problémy tlače v prostredí SAP R/3. Ako mnoho iných ERP systémov, aj SAP trpí podpriemernou kvalitou tlače. Takéto dokumenty sú nielen horšie čitateľné, ale zároveň nemusia pôsobiť reprezentatívne pre Vašu spoločnosť. Život neulahčuje ani kombinácia viacerých platforiem, na ktorých SAP pracuje - Windows, IBM hosts, UNIX a Linux. Spoločnosť, ako je Vaša, potrebuje flexibilné, efektívné riešenie pre formátovanie a distribúciu firemných dokumentov orientované na zákazníka.

DMS - Toto riešenie ponúka dlhodobú starostlivosť o dokumenty presne podĺa špecifikácií ETSI vyžadovaných európskou legislatívou, či už sú tieto dokumenty uložené v Elektronickom archíve alebo v úložisku tretej strany. Ponúka tiež integráciu archivačných funkcií a nadväzujúcich služieb do existujúcich informačných systémov zákazníka.

bONZ - Ide o najjednoduchšie zabezpečenie sledovania prevozu podľa užívateľov.

Scanflow - Použitím multifunkčných zariadení Konica Minolta s aplikáciou ScanFlow je tým najjednoduchším spôsobom, ako všetkým svojim zamestnancom sprístupniť možnosť prevodu papierových dokumentov do Wordu alebo Excelu, bez toho aby museli použiť akúkoľvek ďalšiu aplikáciu alebo zvláštny (pre tieto účely určený) prístroj. Už vytlačené dokumenty tak možno ľahko upravovať bez nutnosti pracného prepisovania a to pomocou zariadenia, ktoré je v kancelárii denne používané.

Scanflow Invoices - Zónový OCR modul Konica Minota ScanFlow Invoices slúži pre polo-automatizované získavanie textu (vyťažovanie dát) z naskenovaných dokumentov metódou OCR (Optical Character Recognition) a prostredníctvom učiaceho sa algoritmu, ktorý s pribúdajúcim počtom dokumentov spresňuje výsledky hladania jednotlivých údajov a učí sa tak lepšie poznať Vaše dokumenty.

Dochádzkový systém - Používať multifunkčné zariadenie okrem tlače, kopírovania a skenovania aj na pohodlnú a prehľadnú evidenciu dochádzky? Prečo nie - Konica Minolta prináša ďalší spôsob zefektívnenia a zjednodušenia práce v kancelárskom prostredí!


© Copyright 2012 www.reficier.sk | Platforma RSO | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam