Novinky


Bizhub 185 - najlacnejšie
čiernobiele multifunkčné zariadenie formát A3
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub 226
Čiernobiele multifunkčné zariadenie
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub C300i
Plnofarebné kancelárske zariadenie

Bizhub C3320i
plnofarebné multifunkčné osobné zariadenie 
štandardné funkcie: scan, kopírovanie, tlač

Centrálny system - univerzálne komunikačné zariadenie A4
štandartné funkcie : scan , kopírovanie , tlač
 
Nedostihnuteľná kvalita tlače s robustnou konštrukciou a profesionálnym spracovaním robí toto zariadenie vstupné riešenie do sveta digitálnej tlače.
 
Revolucia vo farebnej tlači
tlač bielym tonerom
iba od OKI
 
Dajte voľný priechod svojej fantázii a kreativite a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú ocení každý koncový užívateľ.
 

Samsung Flip

Samsung Flip

Samsung FlipSamsung FlipSamsung FlipSamsung FlipSamsung Flip

Samsung Flip

Popis

  • UHD rozlíšenie
  • Dotykový panel
Cena na dotaz
Vlastnosti
- Uhlopriečka obrazovky - 55"
- Typ panela - Edge LED
- Rozlíšenie - 3 840 × 2 160
- HDMI vstup - 1
- USB - 2 (Side, Sensor Assy)
- RS232 vstup - Áno
- RJ45 vstup - Áno
- WiFi - Áno


 

Kreslite. Píšte. Inšpirujte

Vychutnajte si úplne prirodzený a plynulý spôsob písania a kreslenia spolu s výhodami digitálneho displeja. Na to, aby ste využili rôzne šírky ťahu, farieb a štýlov, naviac nepotrebujete špeciálne dotykové pero. Vytvárať inšpiratívne diela môžete takmer čímkoľvek.

Zdieľajte svoje diela

Dotykový displej Samsung Flip umožňuje vďaka rozsiahlym možnostiam konektivity ľahké zapojenie viacerých užívateľov. Takže vy aj vaši spolupracovníci môžete kedykoľvek upravovať a tvoriť rozmanitý obsah v tej najvyššej kvalite.

Intuitívne ovládanie

Používateľské rozhranie obrazovky Samsung Flip bolo navrhnuté pre jednoduchú navigáciu a rýchly prístup ku všetkým dôležitým funkciám. Ovládacie prvky a ľahké prehliadanie vytvorených dokumentov máte vždy na dosah. Náhľad obsahu a možnosť jeho rýchlej úpravy pred publikovaním sú samozrejmosť.

Posuňte sa ďalej

Už nemusíte preberať nekonečné množstvo papierov, len aby ste našli poznámku skrytú na okraji listu. Jednoducho posuňte obraz alebo využite funkciu vyhľadávania v ktorejkoľvek z až dvadsiatich digitálnych stránok vytvorených na displeji Flip.

Ochráni vašu originalitu

Uzamknite svoje drahocenné myšlienky pred zvedavým zrakom nepovolaných osôb. Obrazovka Flip je vybavená spoľahlivým zabezpečením, ktoré umožňuje používateľom nastaviť individuálne heslo pre prístup k vybraným projektom.

Jednoduché odomknutie

Ochrániť obsah pred nežiaducim záujmom je vďaka možnosti uzamknutia heslom veľmi jednoduché. Rovnako intuitívne tiež svoje projekty sprístupníte. Na svojom telefóne alebo tablete jednoducho využijete na zadanie kódu dotykovú obrazovku.

Nenechajte sa obmedzovať

Samsung Flip podporuje rozmanité riešenia pre jednoduché zdieľanie a úpravu obsahu. Dosiahnite efektívnejšiu spoluprácu prepojením s ďalšími prístrojmi. Využite napríklad svoje mobilné zariadenia a spojte sa s displejom bezdrôtovo aj pomocou káblu.

  • HDMI
  • WIN10
  • Mirroring
  • NFC

Používatelia obrazovky Samsung Flip k nej môžu svoje zariadenia pripojiť prostredníctvom integrovanej technológie NFC.

* NFC pripojenie podporujú telefóny radu Samsung Galaxy z roku 2016 a novšie s aktualizovaným operačným systémom Android 8.0.

Okamžitá synchronizácia

Synchronizujte svoje mobilné zariadenia so Samsung Flip prostredníctvom funkcie Touch Out Control. Zmeny na displeji sa v reálnom čase odrazia aj na ďalších prístrojoch – a naopak. Výsledkom je efektívnejší a dynamickejší spôsob práce a prehliadania obsahu.

* Funkciu Touch Out Control je možné využívať pomocou prepojenia USB káblom, na mobilných zariadeniach s operačným systémom Android z roku 2016 a novších pripojených pomocou UIBC a na počítačoch s operačným systémom Windows 10.

Predstavte svoje projekty

Upravte si Samsung Flip do tej správnej polohy. Je umiestnený na ergonomickom a nastaviteľnom stojanu, takže umožňuje prezentovať vaše nápady v horizontálnej a vertikálnej polohe presne podľa vašich potrieb.

Uložte si poznámky

Rozlúčte sa s nepraktickým prepisovaním, fotením a rozosielaním poznámok z mítingov a brainstormingov. Samsung Flip vás tejto nepríjemnej činnosti zbaví, nakoľko umožňuje jednoduché uloženie vašich zaznamenaných myšlienok a tiež ich následné zdieľanie so spolupracovníkmi.

Využite dotykovú komunikáciu

Presne, spoľahlivo a predovšetkým bez omeškania zaznamená každý váš dotyk v reálnom čase. Zoznámte sa s technológiou InGlass, vďaka ktorej Samsung Flip môžete využívať s rovnako vysokou úrovňou používateľského pohodlia a rovnako plynulo ako pri klasickom a úplne prirodzenom ručnom písaní a kreslení.

Spojenie štýlu a komfortu

Elegantný svetlošedý vzhľad Samsung Flip z neho robí perfektný doplnok každého moderného pracoviska. Pýši sa ergonomickým dizajnom s možnosťou naklonenia o 4,5 stupňa. Tiež je vybavený púzdrom na pero a odkladacou policou. Flip je jednoducho pripravený poskytnúť vám moderný spôsob pôsobivej prezentácie myšlienok a praktické pomôcky pre každodennú prácu.

Prezentácie skutočne kdekoľvek

Vaša firma nemusí mať vlastnú zasadaciu miestnosť, aby ste mohli využiť Samsung Flip na vysoko profesionálne prezentácie. Displej je totiž možné nasadiť na praktický pohyblivý stojan, ktorý jednoducho umiestníte práve tam, kde potrebujete.

Majte svoje nápady vždy na dosah

O svoj obsah nemusíte mať obavy. Operačný systém TIZEN 3.0 sa postará o jednoduchú interakciu s centralizovaným úložiskom, v ktorom budú vami vytvorené poznámky bezpečne uschované. Takto uložený obsah si následne môžete kedykoľvek pomocou intuitívneho užívateľského rozhrania obnoviť a prehliadať.

Tvorte bez obmedzení

Už vás nečaká dlhé spúšťanie. Samsung Flip vám bude okamžite k službám. Je totiž vybavený inteligentnými senzormi, ktoré displej aktivujú napríklad pri priblížení k obrazovke, jej otočení alebo vyňatí pera zo zabudovaného púzdra. Nadviazať na predchádzajúce jednanie alebo začať nový produktívny míting je tak otázka chvíľky.

 
Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

© Copyright 2012 www.reficier.sk | Platforma RSO | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam