Novinky


Bizhub 185 - najlacnejšie
čiernobiele multifunkčné zariadenie formát A3
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub 226
Čiernobiele multifunkčné zariadenie
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub C300i
Plnofarebné kancelárske zariadenie

Bizhub C3110
plnofarebné multifunkčné osobné zariadenie 
štandardné funkcie: scan, kopírovanie, tlač , fax

Centrálny system - univerzálne komunikačné zariadenie A4
štandartné funkcie : scan , kopírovanie , tlač , fax
 
Nedostihnuteľná kvalita tlače s robustnou konštrukciou a profesionálnym spracovaním robí toto zariadenie vstupné riešenie do sveta digitálnej tlače.
 
Revolucia vo farebnej tlači
tlač bielym tonerom
iba od OKI
 
Dajte voľný priechod svojej fantázii a kreativite a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú ocení každý koncový užívateľ.
 

Profil spoločnosti

PROFIL SPOLOČNOSTI - PREČO REFICIER JTL ?

Firma REFICIER JTL s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od r.1998 a od vzniku zastupuje zn. DEVELOP patriacu ku koncernu MINOLTA .
Spoločnosť DEVELOP nebola vybratá náhodne, má hlboké korene vo vývoji a výrobe kopírovacích strojov a patria jej nezanedbateľné prvenstvá.

Od roku 1998 sa staráme o bezproblémový chod Vašich zariadení. V začiatkoch to boli zariadenia Minolta a Develop, neskôr KonicaMinolta a postupne sa pridávali zariadenia a služby bezprostredne súviasiace s uvedenými produktami. Dodávky výpočtovej techniky, počítačov, notebookov, serverov a s tým správa uvedených zariadení. Od roku 2010 do portfólia produktov pribudli produkty od spoločností OKI a Kyocera . 

Súčasná doba smeruje k efektívnemu využitiu techniky pre zníženie prevádzkových nákladov. Spoločnosti si uvedomili že efektívnym využitím techniky dokážu ušetriť až 30% prevádzkových nákladov. Optimalizácia pracovísk je jednou s dosť dôležitých činností súčasnej doby.  Z tohto dôvodu sa čoraz väčší dôraz prikladá k implementácii riešení ako sú produkty SafeQ, Scanflow, OptimiDoc, Document Navigator, CSRC. Tieto riešenia uľahčujú prácu v oblasti digitalizácie, správy a kontroly dokumentov . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

     


© Copyright 2012 www.reficier.sk | Platforma RSO | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam