Novinky


Bizhub 185 - najlacnejšie
čiernobiele multifunkčné zariadenie formát A3
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub 226
Čiernobiele multifunkčné zariadenie
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub C300i
Plnofarebné kancelárske zariadenie

Bizhub C3110
plnofarebné multifunkčné osobné zariadenie 
štandardné funkcie: scan, kopírovanie, tlač , fax

Centrálny system - univerzálne komunikačné zariadenie A4
štandartné funkcie : scan , kopírovanie , tlač , fax
 
Nedostihnuteľná kvalita tlače s robustnou konštrukciou a profesionálnym spracovaním robí toto zariadenie vstupné riešenie do sveta digitálnej tlače.
 
Revolucia vo farebnej tlači
tlač bielym tonerom
iba od OKI
 
Dajte voľný priechod svojej fantázii a kreativite a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú ocení každý koncový užívateľ.
 

Podpora

Meno: Heslo:

Stiahni      Ovládače a užívatelské manualy pre zariadenia KonicaMinolta

Tu si môžete stiahnuť aktuálne ovládače užívatelské manualy a ostatnú dokumentáciu  pre všetky multifunkčné zariadenia, tlačiarne a tlačové kontrolery Konica Minolta.V prípade, že sa Vám nepodarí stiahnuť ovládač na prvýkrát, prosím, skúste to znovu s časovým odstupom. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

 

Stiahni      Ovládače pre zariadenia Kyocera 

Tu si môžete stiahnuť aktuálne ovládače a ostatnú dokumentáciu  pre všetky multifunkčné zariadenia, tlačiarne a tlačové kontrolery Kyocera.V prípade, že sa Vám nepodarí stiahnuť ovládač na prvýkrát, prosím, skúste to znovu s časovým odstupom. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

 

Stiahni      Ovládače pre zariadenia OKI Executive

Tu si môžete stiahnuť aktuálne ovládače a ostatnú dokumentáciu  pre všetky multifunkčné zariadenia, tlačiarne a tlačové kontrolery OKI .V prípade, že sa Vám nepodarí stiahnuť ovládač na prvýkrát, prosím, skúste to znovu s časovým odstupom. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

 


© Copyright 2012 www.reficier.sk | Platforma RSO | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam