Novinky


Bizhub 185 - najlacnejšie
čiernobiele multifunkčné zariadenie formát A3
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub 226
Čiernobiele multifunkčné zariadenie
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub C300i
Plnofarebné kancelárske zariadenie

Bizhub C3110
plnofarebné multifunkčné osobné zariadenie 
štandardné funkcie: scan, kopírovanie, tlač , fax

Centrálny system - univerzálne komunikačné zariadenie A4
štandartné funkcie : scan , kopírovanie , tlač , fax
 
Nedostihnuteľná kvalita tlače s robustnou konštrukciou a profesionálnym spracovaním robí toto zariadenie vstupné riešenie do sveta digitálnej tlače.
 
Revolucia vo farebnej tlači
tlač bielym tonerom
iba od OKI
 
Dajte voľný priechod svojej fantázii a kreativite a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú ocení každý koncový užívateľ.
 

LINUXové serverové systémy

Ste pripojení do Internetu cez ADSL, WiFi, alebo ISDN? Uvedomujete si, aká je Vaša sieť bez odborného dohľadu zraniteľná a deravá? Doprajte si pôžitok z bezpečného surfovania po internete a bezpečnosť siete zverte našemu serveru!

Je rozumnejšie investovať do ochrany, ako do odstraňovania následkov!!

BOB

Je vyváženou kombináciou komfortu a jednoduchosti. Osloví najmä tých, ktorí chcú riadiť oprávnenia nielen jednotlivých počítačov v sieti, ale i ľudí na nich pracujúcich. Ochrana siete pritom musí byť na profesionálnej úrovni! Spojenie práce v tzv. doméne so zdieľaním diskových priestorov, možnosťou centrálneho zálohovania dát a samozrejmou antivírovou a protispamovou ochranou vytvára pevný základ, na ktorom môžete postaviť informačný systém vašej firmy.

SALE

Tento robustný systém osloví predovšetkým náročných zákazníkov, ktorí si jasne uvedomujú, aká je pre ich obchodnú spoločnosť dobre fungujúca počítačová sieť dôležitá. Ponúka sofistikované riadenie oprávnení jednotlivých používateľských účtov, centrálnu správu e-mailov a ich centrálnu archiváciu, možnosť priamej kontroly podozrivej pošty (spam, vírusy) a selektívne riadenie prístupu k webovým lokalitám. Pod dohľadom Sultána bude vaša počítačová sieť skutočne bezpečným a intímnym miestom pre spracovanie citlivých obchodných informácií. Zároveň vám umožní centrálne a pravidelné zálohovanie všetkých dôležitých dát.


Ponúkame aj kompletnú diaľkovú správu, dohľad a servis servera.
HW možno prispôsobiť podľa potreby a možno doobjednať aj ďalšie systémy (databázy, kamerový systém, VOIP). V prípade potreby zabezpečíme komplexné riešenie informačného systému (od dodávky HW a SW, kabeláže až po pripojenie na internet...)

 


© Copyright 2012 www.reficier.sk | Platforma RSO | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam