Novinky


Bizhub 185 - najlacnejšie
čiernobiele multifunkčné zariadenie formát A3
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub 226
Čiernobiele multifunkčné zariadenie
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub C300i
Plnofarebné kancelárske zariadenie

Bizhub C3320i
plnofarebné multifunkčné osobné zariadenie 
štandardné funkcie: scan, kopírovanie, tlač

Centrálny system - univerzálne komunikačné zariadenie A4
štandartné funkcie : scan , kopírovanie , tlač
 
Nedostihnuteľná kvalita tlače s robustnou konštrukciou a profesionálnym spracovaním robí toto zariadenie vstupné riešenie do sveta digitálnej tlače.
 
Revolucia vo farebnej tlači
tlač bielym tonerom
iba od OKI
 
Dajte voľný priechod svojej fantázii a kreativite a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú ocení každý koncový užívateľ.
 

Bizhub 215

Bizhub 215

Bizhub 215

Cena na dotaz


 

popis produktu

Flexibilita bez obmedzení

Spoločnosť Konica Minolta ponúka vhodné riešenia pre každú požiadavku vašej kancelárie - všestranné kancelárske zariadenia. Zariadenie bizhub 215 sa postará o takmer všetky bežné kancelárske činnosti, vďaka čomu budú mať všetci členovia tímu viac času na svoje riadne úlohy. Zariadenie bizhub 215 je naozaj multifunkčné – tlač a kopírovanie rýchlosťou 21 strán/min., farebné skenovanie a fax – všetko vo formáte A4 a A3. Vďaka tomu, že zariadenie bizhub 215 zaberá málo miesta, zmestí sa aj do preplnenej kancelárie. Poskytuje proste všetko, čo kancelária potrebuje!

 

Skenovanie – silná stránka zariadenia bizhub 215

Potreba archivácie dokumentov v súčasnosti rýchlo rastie. Namiesto zaberania drahého kancelárskeho priestoru mnohými skrinkami je rozumnejšie rozhodnúť sa pre elektronické ukladanie dokumentov. Väčšina moderných aplikácií si tak či tak vyžaduje digitalizáciu, rovnako ako jednoduché zdieľanie a distribúciu informácií. Elektronické vyhľadávacie nástroje takisto zjednodušujú a zrýchľujú vyhľadávanie dokumentov. Jednou z možností ďalšieho zvýšenia tejto rýchlosti je, ak budete môcť digitalizovať ešte väčšie stohy dokumentov. Zariadenie bizhub 215 možno doplniť o obojstranný podávač dokumentov*. Skenuje originály rýchlosťou až 46 originálov za minútu a automaticky spracúva obojstranné dokumenty. Táto pomôcka je veľmi pohodlná a takisto šetrí cenný čas, ktorý používatelia môžu stráviť produktívnejšie než státím pri multifunkčnom zariadení.

 

Efektívna správa zariadenia

Štandardný softvér PageScope NetCare Device Manager poskytuje pohodlnú a praktickú správu zariadenia: Údaje počítadiel a stav systému pripojených multifunkčných zariadení je možné jednoducho vyvolať cez sieť – správcovia môžu tieto údaje načítať stlačením jedného tlačidla. S minimálnym úsilím ponúka táto funkcia okamžité aktualizácie stavu a úplnú kontrolu nad zariadením kedykoľvek.

 

Konfigurácie

 
Súvisiace produkty


TN-118 toner pre Bizhub 215/226/225i


Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

© Copyright 2012 www.reficier.sk | Platforma RSO | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam