Všetky produkty v tejto kategórii  Všetky produkty v tejto kategórii
<<  7/15 >>

OKI Pro7411WT

OKI Pro7411WT

OKI Pro7411WT

Popis

Tlačiareň A4 Pro7411WT s bielym tonerom tlačí vo všetkých farbách vrátane bielej na tmavé a priehľadné médiá. Inovatívna technológia poskytuje dizajnérom, grafickým štúdiám, výrobcom a kreatívnym spoločnostiam viac flexibility pre internú tlač, skúšobnú tlač a výrobu.

Súbory na stiahnutie
Cena na dotaz


Zariadenie Pro7411WT je súčasťou radu prelomových tlačiarní s bielym tonerom od spoločnosti OKI, ktoré odstraňujú poslednú prekážku pre kreativitu a dizajn a dávajú podnikom možnosť jednoducho a efektívne tlačiť vo všetkých farbách vrátane bielej. Vďaka kombinácii vysokého rozlíšenia digitálnej LED farebnej tlače s jedinečnou technológiou bieleho tonera predstavuje inovatívna tlačiareň Pro7411WT ideálnu alternatívu voči pomalej sieťotlači alebo atramentovým procesom ktoré sú náchylné na vznik chýb.

Sýta biela – vysokokvalitná biela grafika a text

Inovatívne zariadenie Pro7411WT poskytuje rýchlu kvalitnú farebnú tlač s pridanou výhodou tlače plnej ostrej sýtej bielej farby na široký rozsah typov médií.

  • Mimoriadne spoľahlivá digitálna tlačová technológia LED a jednoduchá plochá dráha papiera pre dlhšiu bezproblémovú tlač.
  • Mikro jemný toner s vysokým rozlíšením a viacúrovňová výstupná kvalita ProQ2400 s rozlíšením tlače 1 200 x 600 dpi pre ostré a výrazné výtlačky

Flexibilné médiá – tlač živých farieb CMYW na širokú škálu médií

Zariadenie Pro7411WT prináša väčšiu flexibilitu pre kreatívne materiály a inú grafickú tlač. Možno ju použiť v kombinácii s prenosnými médiami na vytvorenie doposiaľ nepoznanej sýtosti tlače na tmavé farebné odevy a tvrdé povrchy.

  • Tlačí živé farby CMYW na tmavé a jemne farebné médiá, priehľadné fólie a prenosné médiá a zaručuje farebnú a obrazovú integritu
  • Tlačí na formáty papiera od A6 do A4, s gramážou až 250 g/m2 a vytvára pútavé transparenty veľkosti až 1 200 mm
  • Štandardnú kapacitu papiera 630 listov je možné rozšíriť na 1 690 listov

Jedinečná technológia – tlač s bielym tonerom láme kreatívne bariéry

Zariadenie Pro7411WT, ktoré je súčasťou jedinečného radu digitálnych tlačiarní OKI s bielym tonerom (WT), prináša možnosť tlačiť pomocou bieleho tonera. Vďaka skúsenostiam s existujúcimi vyskúšanými a overenými grafickými tlačiarňami je tlač plnej, ostrej a jasnej bielej farby pomocou modelu Pro7411WT rovnako jednoduchá ako tlač v akejkoľvek inej farbe. Dokážete tak vyriešiť mnoho existujúcich interných výrobných problémov, ktorým čelia dizajnéri a grafické spoločnosti.

  • Vytvára živé výtlačky na tmavých pozadiach, tmavých odevoch a iných tvrdých povrchoch
  • Vytvára bielu grafiku a text na nákladovo efektívnych prenosných médiách

Obchodné príležitosti – nákladovo efektívna interná tlač na vyžiadanie

Revolúcia v tlači pre oddelenia grafiky, dizajnu a reklamného predaja – tlač s bielym tonerom ponúka nové vysokovýkonné riešenie pre všetky druhy kreatívnej tlače. Od tričiek a reklamných prenosiek až po malé série balení a konceptov, grafiku na okná, fólie, kancelárske potreby, pozvánky, menu a ešte oveľa viac – inovačné zariadenie Pro7411WT poskytuje grafickým spoločnostiam prístup k tlači na vyžiadanie a k novým zdrojom príjmov.

  • Tlačí s rovnakými rýchlosťami ako štandardné farebné digitálne LED tlačiarne – 34 str./min. štandardný papier A4
  • Vynikajúce výsledky na gramážach papiera až 250 g/m2Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam