Novinky


Bizhub 185 - najlacnejšie
čiernobiele multifunkčné zariadenie formát A3
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub 226
Čiernobiele multifunkčné zariadenie
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub C300i
Plnofarebné kancelárske zariadenie

Bizhub C3320i
plnofarebné multifunkčné osobné zariadenie 
štandardné funkcie: scan, kopírovanie, tlač

Centrálny system - univerzálne komunikačné zariadenie A4
štandartné funkcie : scan , kopírovanie , tlač
 
Nedostihnuteľná kvalita tlače s robustnou konštrukciou a profesionálnym spracovaním robí toto zariadenie vstupné riešenie do sveta digitálnej tlače.
 
Revolucia vo farebnej tlači
tlač bielym tonerom
iba od OKI
 
Dajte voľný priechod svojej fantázii a kreativite a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú ocení každý koncový užívateľ.
 

OKI Pro7411WT

OKI Pro7411WT

OKI Pro7411WT

Popis

Tlačiareň A4 Pro7411WT s bielym tonerom tlačí vo všetkých farbách vrátane bielej na tmavé a priehľadné médiá. Inovatívna technológia poskytuje dizajnérom, grafickým štúdiám, výrobcom a kreatívnym spoločnostiam viac flexibility pre internú tlač, skúšobnú tlač a výrobu.

Súbory na stiahnutie
Cena na dotaz


Zariadenie Pro7411WT je súčasťou radu prelomových tlačiarní s bielym tonerom od spoločnosti OKI, ktoré odstraňujú poslednú prekážku pre kreativitu a dizajn a dávajú podnikom možnosť jednoducho a efektívne tlačiť vo všetkých farbách vrátane bielej. Vďaka kombinácii vysokého rozlíšenia digitálnej LED farebnej tlače s jedinečnou technológiou bieleho tonera predstavuje inovatívna tlačiareň Pro7411WT ideálnu alternatívu voči pomalej sieťotlači alebo atramentovým procesom ktoré sú náchylné na vznik chýb.

Sýta biela – vysokokvalitná biela grafika a text

Inovatívne zariadenie Pro7411WT poskytuje rýchlu kvalitnú farebnú tlač s pridanou výhodou tlače plnej ostrej sýtej bielej farby na široký rozsah typov médií.

  • Mimoriadne spoľahlivá digitálna tlačová technológia LED a jednoduchá plochá dráha papiera pre dlhšiu bezproblémovú tlač.
  • Mikro jemný toner s vysokým rozlíšením a viacúrovňová výstupná kvalita ProQ2400 s rozlíšením tlače 1 200 x 600 dpi pre ostré a výrazné výtlačky

Flexibilné médiá – tlač živých farieb CMYW na širokú škálu médií

Zariadenie Pro7411WT prináša väčšiu flexibilitu pre kreatívne materiály a inú grafickú tlač. Možno ju použiť v kombinácii s prenosnými médiami na vytvorenie doposiaľ nepoznanej sýtosti tlače na tmavé farebné odevy a tvrdé povrchy.

  • Tlačí živé farby CMYW na tmavé a jemne farebné médiá, priehľadné fólie a prenosné médiá a zaručuje farebnú a obrazovú integritu
  • Tlačí na formáty papiera od A6 do A4, s gramážou až 250 g/m2 a vytvára pútavé transparenty veľkosti až 1 200 mm
  • Štandardnú kapacitu papiera 630 listov je možné rozšíriť na 1 690 listov

Jedinečná technológia – tlač s bielym tonerom láme kreatívne bariéry

Zariadenie Pro7411WT, ktoré je súčasťou jedinečného radu digitálnych tlačiarní OKI s bielym tonerom (WT), prináša možnosť tlačiť pomocou bieleho tonera. Vďaka skúsenostiam s existujúcimi vyskúšanými a overenými grafickými tlačiarňami je tlač plnej, ostrej a jasnej bielej farby pomocou modelu Pro7411WT rovnako jednoduchá ako tlač v akejkoľvek inej farbe. Dokážete tak vyriešiť mnoho existujúcich interných výrobných problémov, ktorým čelia dizajnéri a grafické spoločnosti.

  • Vytvára živé výtlačky na tmavých pozadiach, tmavých odevoch a iných tvrdých povrchoch
  • Vytvára bielu grafiku a text na nákladovo efektívnych prenosných médiách

Obchodné príležitosti – nákladovo efektívna interná tlač na vyžiadanie

Revolúcia v tlači pre oddelenia grafiky, dizajnu a reklamného predaja – tlač s bielym tonerom ponúka nové vysokovýkonné riešenie pre všetky druhy kreatívnej tlače. Od tričiek a reklamných prenosiek až po malé série balení a konceptov, grafiku na okná, fólie, kancelárske potreby, pozvánky, menu a ešte oveľa viac – inovačné zariadenie Pro7411WT poskytuje grafickým spoločnostiam prístup k tlači na vyžiadanie a k novým zdrojom príjmov.

  • Tlačí s rovnakými rýchlosťami ako štandardné farebné digitálne LED tlačiarne – 34 str./min. štandardný papier A4
  • Vynikajúce výsledky na gramážach papiera až 250 g/m2Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

© Copyright 2012 www.reficier.sk | Platforma RSO | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam