Novinky


Bizhub 185 - najlacnejšie
čiernobiele multifunkčné zariadenie formát A3
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub 226
Čiernobiele multifunkčné zariadenie
štandardné funkcie: tlač, kopírovanie, scan

Bizhub C300i
Plnofarebné kancelárske zariadenie

Bizhub C3110
plnofarebné multifunkčné osobné zariadenie 
štandardné funkcie: scan, kopírovanie, tlač , fax

Centrálny system - univerzálne komunikačné zariadenie A4
štandartné funkcie : scan , kopírovanie , tlač , fax
 
Nedostihnuteľná kvalita tlače s robustnou konštrukciou a profesionálnym spracovaním robí toto zariadenie vstupné riešenie do sveta digitálnej tlače.
 
Revolucia vo farebnej tlači
tlač bielym tonerom
iba od OKI
 
Dajte voľný priechod svojej fantázii a kreativite a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu, ktorú ocení každý koncový užívateľ.
 

Tiskárna OKI s bílým tonerem potiskne dřevo, kov i sklo

Model OKI Pro8432WT je zástupcem nové generace LED tiskáren OKI formátu A3 s bílým tonerem. Díky transferovým materiálům potiskne širokou škálu povrchů včetně bavlny, skla, kovu či dřeva.

Díky bílému toneru může OKI Pro8432 produkovat plnobarevné transfery pro dekoraci podkladu jakékoliv barvy. Tisk je kompatibilní se všemi hlavními značkami transferových materiálů. V kombinaci s nejnovějšími nízkoteplotními transferovými materiály umí dekorovat téměř jakýkoliv povrch od bavlny přes syntetická vlákna až po kov, sklo, akryl či dokonce dřevo.

Tiskárna s LED technologií formátu A3 s označením OKI Pro8432 tiskne rychlostí 35 stran za minutu s rozlišením 1200 x 600 DPI. Zpracuje papír až do hmotnosti 256 g/m2, víceúčelový podavač má kapacitu 100 listů a zásobník 300 listů. Standardně je zařízení s 800MHz procesorem dodáváno s 256 MB RAM, kterou lze rozšířit na trojnásobek a volitelně doplnit 16GB paměťovou kartou SDHC. K síťovému připojení slouží Ethernet, Wi-Fi modul je volitelný. Kapacita tonerů je 10 tisíc stran (barva) a 4500 stran (bílá). Kompaktní tiskárna má rozměry 36 x 45 x 55 cm a hmotnost 37 kg.


© Copyright 2012 www.reficier.sk | Platforma RSO | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam